Okresné kolo vo futsale žiakov SŠ

Dňa 25. októbra 2023 sa konalo okresné kolo vo futsale žiakov stredných škôl, kde naši chlapci vybojovali 4. miesto!

Za účasti 8 družstiev stredných škôl v okrese Bardejov sa tvrdo bojovalo o titul majstra okresu v školskom roku 2023/2024.

Hralo sa v dvoch skupinách, kde víťazi skupín postúpili do semifinále a víťazi týchto zápasov postúpili do finále. V skupine sme v prvom zápase prehrali so Súkromnou strednou odbornou školou služieb 0:3. V druhom zápase sme tesne zvíťazili nad Spojenou školou Štefánikova 1:0. V treťom zápase v boji o semifinále sme zvíťazili nad Spojenou školou Juraja Henischa 3:1. V semifinále sme sa stretli s víťazom druhej skupiny Strednou priemyselnou školou technickou, ktorej sme podľahli 1:3. V zápase o tretie miesto na turnaji sme prehrali s futsalistami zo Strednej odbornej školy ekonomiky, hotelierstva a služieb Jána Andraščíka 1:3, hoci sme viedli 1:0. Prvý gól na turnaji strelil JAKUB ČUPA a všetky ďalšie góly strelil OLIVER ČIŽMÁR.

Našu školu reprezentovali: Žarnovský Ján, Čižmár Oliver, Daňko Tadeáš, Marcinčák Peter, Čupa Jakub, Harčár Jakub, Harčár Samuel, Demský Richard, Varmus Šimon, Žarnovský Peter a Timotej Kuruc. Vzorne reprezentovali našu školu a patrí im obrovské poďakovanie.

Chlapci, hrali ste výborne!

Cirkevná spojená škola

Jiráskova 5

085 27 Bardejov

Telefón – sekretariát: 054/4722848

Cirkevná základná škola

sv. Egídia

Gymnázium sv. Jána Bosca