Lúčenie

Po úspešne zvládnutých maturitách a piatich rokoch spoločne prežitého času sme sa vo štvrtok 25. mája 2023 lúčili s našimi piatakmi. 11 študentiek a 10 študentov si prišlo do kláštorného kostola po posledné vysvedčenia a ďakovné listy, ktoré im odovzdal ich pán triedny učiteľ František Tkáč. Svätá omša, ktorú odslúžil don Marek Pančura, sa konala za účasti ich mladších spolužiakov, učiteľov, ale aj rodičov a starých rodičov.

Vypočuli sme si tri príhovory. Za študentov príhovor predniesla Mária Marcinčáková, za rodičov poďakovala p. Vašenková a nechýbal ani príhovor nášho pána riaditeľa Martina Šmilňáka, ktorý im zopakoval, aké dôležité je budovať vzťahy a aké potrebné je šíriť dobro, lásku a hodnoty, ktoré sa im aj táto škola snažila dať.

Andrej, Kika, Matej, Vika, Anička, Natálka, Lea, Natálka, Samuel, Timotej, Adam, Šimon, Xavier, Livka, Oliver, Natálka, Majka, Filip, Dodo, Danka, Henika, prajeme vám do ďalšej etapy života veľa úspechov, splnených snov a správnych rozhodnutí. Nech vás všetkých Pán požehnáva a chráni.

Cirkevná spojená škola

Jiráskova 5

085 27 Bardejov

Telefón – sekretariát: 054/4722848

Základná škola sv. Egídia

Gymnázium sv. Jána Bosca